Ahmet Yüksel
solist/keman/ud/oyuncu/darbuka
vocal/violin/ud/dancer/turkish percussion
solist/keman/ud/oyuncu/darbuka
vocal/violin/ud/dancer/turkish percussion
1971'de Bozkır-Çağlayan'da doğdu. Babası Muharrem Yüksel'in yanında 12 yaşında müzikle uğraşmaya başladı. Geleneksel Bozkır folklorunda ender yetişen çekirdekten yetişmiş sanatçılarımızdandır. Bozkır Çağlayan Ekibi'nde ritmsaz(darbuka), solist ve oyuncu olarak çalışmaktadır.
Ahmet Yüksel - Bozkır Çağlayan Ekibi
Reviewed by Yakup Çetin
on
12:39
Rating:
![Ahmet Yüksel - Bozkır Çağlayan Ekibi](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEje-9JevZXWjPxeC1ik-_e_MGU3c5Zf3QMyUtv8jCS_qW1inQ0FOaw2CA-9I8Mmn7MjoH4tYGsIQkwLmJPWCv4S6-5ExsF7zC2QfrCBwmsJW8KpNqti7CEsfn7KV2wDb717dlI6_I3o2Es/s72-c/resimyokj.jpg)
Hiç yorum yok: